Maalaistomaattipiirakka

Linkki reseptiin

Reseptiluokat: piirakatreseptitValokuvatJulkaistu seuraavalla sivustolla

Voi miksi aika rientää niin kovaa vauhtia?! Ahdistus ihan iskee kun ajattelee kaikkea, mitä en ole saanut aikaan! Gradu ei etene niin kuin voisi toivoa ja tentittävät kirjat vain pölyttyy hyllyssä. Töitä sentään on taas saanut tehdä… Onneksi sentään duunihommat saa aikaan tunteen, että saan aikaan jotain hyödyllistä….
...😉 varsinkin kun itse tunnistan kolme kääpälajia niistä 38 (vai kuinka se nyt oli) lajista, jotka joukkueemme löysi :DD.     Maalaistomaattipiirakka:Pohja: 1½ dl             grahamjauhoja 2 dl                vehnäjauhoja                       ripaus...

Läheiset reseptit

Maalaistomaattipiirakka

...😉 varsinkin kun itse tunnistan kolme kääpälajia niistä 38 (vai kuinka se nyt oli) lajista, jotka joukkueemme löysi :DD.     Maalaistomaattipiirakka:Pohja: 1½ dl             grahamjauhoja 2 dl                vehnäjauhoja                       ripaus...